نمایشگاه صنایع شیلاتی ایران
نمایشگاه صنایع شیلاتی ایران
نمایشگاه صنایع شیلاتی ایران

قوانین و مقررات نمایشگاه

 1. ثبت نام و حضور در نمایشگاه به منزله پذیرش کامل کلیه شرایط و مقررات نمایشگاهی در چارچوب  شرکت چتر نوین آموزان لیان، شرکت شتابدهندگان تجارت سیراف و شرکت نمایشگاه های بین المللی بوشهر است و مسئولیت عدم رعایت هر یک از موارد بر عهده مشارکت کننده خواهد بود.
 2. مشارکت کنندگان موظف به اجرای مفاد شرایط و مقررات عمومی و اختصاصی نمایشگاه هستند و در صورت عدم رعایت هر یک از مفاد، ستاد برگزاری می   تواند حسب مورد نسبت به تعطیلی غرفه و اخذ جریمه ای معادل 20 درصد فضای غرفه اقدام نماید.
 3. در صورت عدم تکمیل فرم های اصلی نمایشگاه(ثبت نام،کتاب،کارت اعضا،قوانین و مقررات) توسط مشارکت کنندگان در موعد مقرر و ارسال آن به دبیرخانه،خدمات نمایشگاهی شامل درج اطلاعات،کتیبه سردرب،کارت ورود به نمایشگاه چاپ و صادر نمی گردد.
 4. بهای پرداخت شده در خصوص غرفه های طلایی شامل زمین غرفه و خدمات اطلاع رسانی فضای مجازی، نشست و فرهنگ سازی است و مشارکت کنندگان برای حفظ ساختار و زیبایی نمایشگاه ملزم به ساخت غرفه هستند.
 5. ملاک ثبت نام، ثبت نام در سایت و تایید شدن همه ی مراحل و واریز وجه یا چک در وجه شرکت چتر نوین آموزان لیان است و پس از تسویه حساب، اخد تاییدیه از دبیرخانه نمایشگاه الزامی است. دبیرخانه تعهدی در قبال واگذاری غرفه ها بدون انجام مراحل گفته شده ندارد.
 6. بهای پرداخت شده برای غرفه های نقره ای و برنزی شامل زمین، پانل های اطراف، روشنایی در سالن، پریز برق، دو عدد صندلی، یک عدد میز و کتیبه نویسی سر به ازای هر 24 متر مربع است.
 7. لوازم اضافی غرفه شامل موارد فوق نبوده و بر اساس درخواست و پرداخت وجه به مشارکت کننده تحویل خواهد شد.
 8. مشارکت کنندگان مجاز به واگذاری غرفه خود به دیگری اعم از شخص حقیقی یا حقوقی نیستند و هر گونه تغییر، تعوض یا واگذاری غرفه به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر ممنوع است.
 9. تبصره:دریافت غرفه مشارکتی فقط با هماهنگی دبیرخانه نمایشگاه امکان پذیر هست و در صورت عدم اطلاع قبلی، غرفه فقط به مشارکت کننده ثبت شده، تحویل داده خواهد شد.
 10. رزرو اولیه غرفه در سالن ها فقط در مهلت مقرر معتبر می باشد و در صورت عدم واریز وجه در این زمان، دبیرخانه نسبت به واگذاری غرفه به سایر متقاضیان اقدام خواهد نمود.
 11. مشارکت کنندگان موظف هستند، ظرف مدت 72 ساعت اقدام به واریز 40 درصد از مبلغ هزینه اجاره غرفه جهت تکمیل ثبت نام و رزرو نهایی نموده و فیش واریزی را در سایت دبیرخانه ضمیمه نمایند.
 12. با توجه به ظرفیتی بودن هر بخش از دسته بندی ها، در صورتی که از طرف مشارکت کننده 72 از زمان صدور فاکتور، پرداختی صورت نپذیرد، پس از گذشت این زمان، با صلاحدید دبیرخانه، 15 درصد به هزینه فاکتور اضافه می گردد یا غرفه به مشارکت کننده دیگری واگذار خواهد شد.لطفا قبل از انجام هرگونه پرداخت پنل کاربری خود را بررسی بفرمایید.
 13. اولویت واگذاری نهایی غرفه منوط به واریز نهایی هزینه در سررسید دوم واریز هزینه غرفه است.ضمنا اعلام آمادگی جهت مشارکت در نمایشگاه بدون پرداخت وجه اولیه و اخذ تاییدیه از دبیرخانه هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نمی نماید.
 14. در صورت درخواست انصراف از طرف مشارکت کنند در فاصله زمانی مانده به برگزاری نمایشگاه،مبالغ ذیل از محل ثبت نام ایشان کسر و مابقی وجه عودت داده خواهد شد(1 الی 15 روز 100 درصد، 16 الی 20 روز 75 درصد، 21 الی 30 روز 50 درصد و قبل از 30 روز 30 درصد).
 15. هر مشارکت کننده فقط مجاز به استفاده از فضای مفید غرفه خود است و به هیچ وجه نباید به حریم راهرو یا فضای غرفه های دیگر تجاوز و یا مانعی در مسیرهای عمومی ایجاد نماید.
 16. مشارکت کنندگان حق هیچ گونه تبلیغ سویی علیه همدیگر، در دوران نمایشگاه را ندارند.
 17. حداکثر ارتفاع مجاز جهت غرفه سازی و آرایش غرفه ها 4 متر است.
 18. خروج هرگونه کالا پس از افتتاح نمایشگاه مستلزم ارائه برگ خروج کالا و تایید کتبی مدیر اجرائی نمایشگاه است.
 19. پرچم، بنر تبلیغاتی، تابلو و نوشته های مربوط به مشارکت کنندگان باید در محدوده محل غرفه نصب شود. نصب این علائم یا پرچم در مسیرهای اصلی، فرعی محوطه نمایشگاه و مسبرهای مشرف به نمایشگاه ممنوع بوده و شامل هزینه است.
 20. مشارکت کنندگان مجاز به ارئه کالا و خدمات در چاچوب فعالیت های خود و موضوع نمایشگاه هستند.
 21. در صورتی که به علت شیوع مجدد ویروس کرونا، قطع اینترنت، آشوب، سیل، زلزله، دستور از مراجع بالادستی یا سایر حوادث فورس ماژور نمایشگاه لغو، تعلیق یا به زمان دیگری موکول گردد، مجری برگزاری نمایشگاه صرفا نسبت به استرداد وجوه پرداختی بابت ثبت نام در نمایشگاه مذکور اقدام می نماید.